Armand Shabani
More ideas from Armand
Perberesit: 2 veze 2 filgjane te vegjel sheqer 2 filgjane te vegjet vaj 7 filgjane te vegjel miell ½ pluhur per pjekje Sherbeti: 6 filgjane sheqer 7 filgjane uje 1 sheqer vanile Udhezimet: Se pari tunden vezet dhe me pas shtohet edhe sheqeri dhe vazhdon rrahja. Pastaj shtohet vaji dhe nje nga nje filgjanet me...Read More

Perberesit: 2 veze 2 filgjane te vegjel sheqer 2 filgjane te vegjet vaj 7 filgjane te vegjel miell ½ pluhur per pjekje Sherbeti: 6 filgjane sheqer 7 filgjane uje 1 sheqer vanile Udhezimet: Se pari tunden vezet dhe me pas shtohet edhe sheqeri dhe vazhdon rrahja. Pastaj shtohet vaji dhe nje nga nje filgjanet me...Read More

Përbërësit: 2 gota të ujit qumësht, Gjysëm gote e ujit vaj, 2 vezë, 1 lugë e supës sheqer, 1 lugë e mesme kripë, 10 gr. maja buke (tharm buke), Miell deri sa bëhet një brum i butë. Për lyerje: 1 ve dhe susam. Përgatitja: Të gjithë përbërsit i bëjmë bashkë (qumështi duhet të jetë i...Read More

Pogaqe me Qumësht ~ Receta Gatimi Shqip

Outfits With Heels Part 1: Cute Winter Outfits (Ripped Jeans) Slideshow: Read more: 4 Tips to Improve Overall Appearance and Fashion Trends

Outfits With Heels Part Cute Winter Outfits (Ripped Jeans) Slideshow: Read more: 4 Tips to Improve Overall Appearance and Fashion Trends Supernatural Styl

〔白・ピンク・水色〕オフィスで好印象な清楚系ネイルデザイン集♡|MERY [メリー]

〔白・ピンク・水色〕オフィスで好印象な清楚系ネイルデザイン集♡|MERY [メリー]

✦ ✫ * ⋆ ✵ pinterest: molliestark123 ✦ ✫ * ✵

Shop the Gucci print cotton t-shirt by Gucci. A Gucci print t-shirt that was shown on the Cruise 2017 runway. This style in cotton jersey has a vintage, weathered look and a Gucci print on the front, inspired by prints from the