Explore Tes, Hart, and more!

Explore related topics

'De ontdekking van de hemel' (translations e.g.: 'The Discovery of Heaven', 'Die Entdeckung des Himmels', 'El descubrimiento del cielo', 'La découverte du ciel') - Harry Mulish. Best novel by a Dutch language author ever. There are more layers in the book than stars in the sky. Science, techology and faith are approached in a sublime way, while the reader snacks on Max, Onno and Ada, the main protagonists. A big fat book, that still gives you a downer - only because you finished it.

'De ontdekking van de hemel' (translations e.g.: 'The Discovery of Heaven', 'Die Entdeckung des Himmels', 'El descubrimiento del cielo', 'La découverte du ciel') - Harry Mulish. Best novel by a Dutch language author ever. There are more layers in the book than stars in the sky. Science, techology and faith are approached in a sublime way, while the reader snacks on Max, Onno and Ada, the main protagonists. A big fat book, that still gives you a downer - only because you finished it.

Ik Ben Pelgrim-Terry Hayes-boek cover voorzijde

Ik Ben Pelgrim-Terry Hayes-boek cover voorzijde

'Zeven soorten honger' van Renate Dorrestein komt in week 24 binnen op nummer 8 in de Nederlandse Top 10 fictie.

'Zeven soorten honger' van Renate Dorrestein komt in week 24 binnen op nummer 8 in de Nederlandse Top 10 fictie.

De geniale vriendin

Search results for de geniale vriendin

De ontdekking van de hemel - Harry Mulisch: Het beste Nederlandstalige boek ooit!

De Ontdekking Van De Hemel - Harry Mulisch - My favorite book of all times.

De Jongen In De Gestreepte Pyjama

De Jongen In De Gestreepte Pyjama - John Boyne

In "Rien ne s'oppose à la nuit" Delphine de Vigan tells the (her) story about the woman behind her mother. A compelling, by times daunting, page turner that made me wonder about truth, sanity and (family) relationships.

35/52 De bekeerlinge van Stefan Hertmans. Wat een mooi boek. Moest er even in komen omdat ik moest wennen aan de schrijfstijl: zijn zoektocht naar het verhaal en het verhaal zelf maar daarna vond ik het prachtig. Ik voelde zowel met hem als ook met Hamoutal mee.

A book involving travel

Gevonden via Boogsy: #ebook Piep zei de muis van M.J. Arlidge (vanaf € 12,99; ISBN 9789402304886). Met Iene Miene Mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos is Arlidge een van de grootste thrillersensaties van dit moment Lees ook Arlidge' nieuwe thriller Klikspaan, voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen -bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet... [lees verder]

Ebook Piep zei de muis

Gevonden via Boogsy: #ebook Piep zei de muis van M.J. Arlidge (vanaf € 12,99; ISBN 9789402304886). Met Iene Miene Mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos is Arlidge een van de grootste thrillersensaties van dit moment Lees ook Arlidge' nieuwe thriller Klikspaan, voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen -bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet... [lees verder]

Nicci French - Vang me als ik val

Vang me als ik val, Nicci French

het voorseizoen - david pefko

het voorseizoen - david pefko

Pinterest
Search